Главная страница » Водостічна система

Водостічна система

Struga водосточные системы
Profil
Зателефонувати нам

Замовити водостічну систему.

Замовивши водостічну систему у нас, ви отримаєте:

  1. Консультацію фахівця по всім вашим питанням.
  2. Виїзд замірника на об’єкт для прорахунку потрібної кількості матеріалу.
  3. Низьку, конкурентну ціну на всі види продукції, + додаткові знижки.
  4. Відповідальне ставлення до вашего замовлення і повідомлення про всі етапи угоди.
  5. Точні обумовлені строки.
  6. Своєчасну доставку продукції на об’єкт.

(067) 296-49-46

Доставка водостічної системи.

Доставляється водостічна система в Київ і Київську область нашим спеціальним транспортом.

Вартість доставки  залежить від розташування об’єкта та спеціально підібраного транспорту.

Всі деталі доставки  обумовлюються з менеджером індивідуально.

доставка
кровельные работы

Замовити монтаж  водостічної системи.

Монтаж плоскої і скатної покрівлі в повному пирозі.

Наша компанія має великий досвід роботи у сфері будівельних послуг. Проводимо точний розрахунок водостічної системи, надаємо всю технічну документацію.

Виконуємо всі роботи по покрівлі в обумовлені терміни.

Водостічні системи.

Вартість водостічної системи – одна з важливих складових бюджету при проектуванні нової покрівлі або заміні старої.

Не важливо, чи хочете ви придбати водостічні системи або тільки купити відливи для даху, наші менеджери готові надати вам повноцінну консультацію про те, як забезпечити відведення води від даху вашого будинки.

Багаторічний досвід експлуатації різних будівель доводить, що в комплексі з якісної крівлею для захисту від води потрібна якісна система водовідведення. Це подовжує довговічність всього будинку (запобігає осідання фундаменту, захищає цоколь від руйнування). Якісна система водовідведення дозволяє створити певні зручності, збираючи воду у встановлених місцях, де можна відвести її від прилеглої території або зібрати у ємність для подальшого використання.

Як показують дослідження, історія виникнення перше систем відведення води від будівель, почалася з споруди дерев’яних козирків над вхідними дверима. З розвитком технологій і архітектури, системи водовідведення модернізувалися, видозмінювалися і пройшли шлях від кам’яних і дерев’яних жолобів до систем з сучасних матеріалів, які мають стандартизовані деталі і дозволяють виробляти швидкий і якісний монтаж.

Пластикові водостічні системи поєднують у собі доступну ціну, широку колірну палітру, різноманіття форм і конфігурацій, простоту в обслуговуванні і монтажі. Саме тому вони мають високу популярність і затребуваність серед наших покупців.

Вартість водостічної системи з пластика щодо не висока, а термін служби, заявлений виробником, становить більше двадцяти років. Матеріалом для виготовлення пластикових систем водовідведення служить високоякісний пластифікований полівінілхлорид, в який внесено спеціальні добавки, що підвищують протидію ультрафіолету і стійкість до хімічних речовин з навколишнього середовища.

Спеціальна технологія екструдування дозволяє виробляти безшовні водостічні труби. Завдяки цього виходить однорідний виріб з високою міцність, без пустот і зазорів. Пластикові водостічні системи підходить для монтажу на будівлі з покрівлями з простою і складною конфігурацією.

Металеві водостічні системи, в відміну від пластикових, бувають різної якості, що, у свою чергу, позначається на їх ціні. Оцинковані системи водовідведення мають саму низьку вартість в цьому сегменті, на відміну від мідних водостічних систем або систем, покритих шаром полімеру.

Оцинковані водостічні системи мають привабливий зовнішній вигляд, довговічні і вважаються вигідним бюджетним варіантом. Полімерне покриття забезпечує високі антикорозійні якості, що дозволяють водовідвіденій системі чудово вписатися в стиль будівлі і гармоніювати з навколишнім ландшафтом.

Мідні системи водовідведення, в першу чергу, використовуються при реставрації історичних будівель, а також як елемент декору. Мають високу довговічність і відносяться до преміум сегменту.

При виборі водостічної системи, треба пам’ятати, що вона виконує дуже важливе завдання – збирає і відводить дощову і талу воду з дахів будівлі. Відсутність водовідведення або неякісно зібрана система, сприяє передчасному руйнування фундаменту і фасаду. Економія на системі водовідведення загрожує в подальшому вилитися в істотну статтю витрат.

Наші фахівці мають значний досвід в монтажі водостічних систем різної конфігурації. Проконсультувавшись з нашими менеджерами, ви отримаєте консультацію і зможете підібрати водостоки для даху, ціна яких впишеться у ваш бюджет, а якість і естетичний вид на високому рівні.

водосток