Главная страница » Водостічна система » Водостічна система Profil » Тримач жолоби метал малий

Тримач жолоби метал малий

Тримач жолоби метал малий

Держатель желоба
profil RALL

Тримач жолоби метал малий призначений для кріплення жолоби до покрівельною конструкції і завдання необхідного ухилу водостічної системи в цілому. Монтується на лобову дошку або на торцях крокв.

Тримач жолоби метал малий

34,32 грн.

Система — 90/75

Тримач жолоби метал малий

40,60 грн.

Система — 130/100

PROFiL

Водостічна система PROFiL виробляється з високоякісного полівінілхлориду, який відрізняється підвищеної механічної міцність, хімічної стійкість і легкою вагою. Водостік бездоганно витримує екстремальні навантаження у вигляді зливових дощів влітку та намерзання льоду взимку.

Водостічна система PROFiL стійка до всіх атмосферних опадів. Спеціальні компоненти, додані при виробництві водостоку забезпечують захист від опадів, які містять кислоти, солі і хімічні елементи.

Водостік PROFiL має захист від ультрафіолетового випромінювання.

profil

Головна завдання водостічних систем — це швидкий і організований відведення води з дахи будинку.

Спеціальна форма жолоба водостічної системи PROFiL перешкоджає переливанню води під час інтенсивних опадів і гарантує високу ефективність водостоку.

Правильний розрахунок водостічної системи PROFiL, а також підбір кількості труб забезпечить високу швидкість відведення води — одна водостічна труба діаметром 100 мм відводить воду з даху площею 220 м2.

Герметичність водостічної системи забезпечується високоякісним EPDM каучук ущільнювачем, який компенсує лінійне розширення. Водостоки можуть використовуватися у діапазоні температур від -50 С до +60 С.

profil