Главная страница » Водостічна система » Водостічна система Profil » Водостічна труба

Водостічна труба

Водостічна труба

Труба водосточная длина 4 м
profil RALL

Водостічна труба служить для відводу води від ливнеприемника на землю або в дренажну систему. Виготовляються довжиною 3 м і 4 м.

Труба Ø75 — 3 м/п.

174,24 грн.

Система — 90/75

Труба Ø75 — 4 м/п.

232,32 грн.

Система — 90/75

Труба Ø100 — 3 м/п.

223,20 грн.

Система — 130/100

Труба Ø100 — 4 м/п.

297,60 грн.

Система — 130/100

PROFiL

Водостічна система PROFiL виробляється з високоякісного полівінілхлориду, який відрізняється підвищеною механічною міцністю, хімічною стійкістю і легкою вагою. Водостік бездоганно витримує екстремальні навантаження у вигляді зливових дощів влітку та намерзання льоду взимку.

Водостічна система PROFiL стійка до всіх атмосферних опадів. Спеціальні компоненти, додані при виробництві водостоку забезпечують захист від опадів, які містять кислоти, солі і хімічні елементи.

Водостік PROFiL має захист від ультрафіолетового випромінювання.

Головне завдання водостічних систем — це швидке і організоване відведення води з даху будинку.

Спеціальна форма жолоба водостічної системи PROFiL перешкоджає переливанню води під час інтенсивних опадів і гарантує високу ефективність водостоку.

Правильний розрахунок водостічної системи PROFiL, а також підбір кількості труб забезпечить високу швидкість відведення води — одна водостічна труба діаметром 100 мм відводить воду з даху площею 220 м2.

Герметичність водостічної системи забезпечується високоякісним EPDM каучук ущільнювачем, який компенсує лінійне розширення. Водостоки можуть використовуватися у діапазоні температур від -50 С до +60 С.

profil