ПВХ водосточка Profil
ПВХ водосточка ProfilПВХ водостічні системи Profil (ПРОФІЛ) изпользуется на дахах будинків, складів, промислових будівель, комерційних об’єктів, громадських будівель і т. д.
Водостічна система Profil (ПРОФІЛ) виконана з високоякісного ПВХ.
Система поставляється у двох виконаннях: Profil 130/100 (діаметр ринви 130мм, діаметр труби 100 мм) а так ж Profil 90/75.
Жолоби водостічної системи Profil (ПРОФІЛ) характеризуються дуже високою стійкістю до механічних пошкоджень, наприклад, розтягнення і вигин. Крім того, вони повністю стійкі до хімічних елементів вигляді кислот, лугів, солей та інших речовин, які можуть бути в дощовій воді. У процесі експлуатації не вимагає ніякого обслуговування. Головна перевага водостічної системи Profil (ПРОФІЛ) є простий і швидкий монтаж на гумові ущільнювачі, які забезпечують хорошу цілісність системи. Установка системи не вимагає ніяких спеціальних матеріалів і інструментів. Водостічна система Profil (ПРОФІЛ) стійка до всіх кліматичних умов (холод, тепло від -50 до +50 ° C). У комбінації з гумовими ущільнювачами жолоби, система Profil (ПРОФІЛ), ідеально підходить для великих коливань температури, які відбуваються в результаті природного теплового розширення або стиснення матеріалів. Спеціальна форма жолоба для запобігання переливу води під час зливових дощів і забезпечує міцність і довговічність системи. У районах з високим рівнем опадів снігу, рекомендуються кріплення жолобів на металеві кронштейни. Водостічна система Profil (ПРОФІЛ) провадиться з турботою про навколишнього середовища і не містять шкідливих сполук свинцю і кадмію. Помірна вартість і привабливий зовнішній вигляд роблять водостічну систему Profil (ПРОФІЛ) одним з самих популярних водостічних систем в країні і за кордоном.