Водосток Struga

Водостік StrugaМи пропонуємо водостічні системи Struga (виробництво — Польща), які вважаються одними з найбільш якісних і надійних водостічних систем у Європі. Водостічні системи Struga виготовлені з шведської стали і мають гарантію 30 років! У нас є 2 моделі 125/90 (для приватних будинків) і 150/100 (для великих споруд) у 11 кольорах, які не мають собі рівних по надійності і тривалості використання.

Запрошуємо до співпраці як приватних забудовників, так і будівельні фірми. Гарантуємо якість і європейський сервіс, а також надаємо будь-які консультації за характеристиками і використання водостоків Struga.

Водостічна система — це елемент дахи, завданням якого є швидкий відвід сотень літрів води під час зливи. Сталева водостічна система Struga — це кращий вибір, який враховує всі ознаки ефективної системи водовідведення.

Наш продукт — ексклюзивний у масштабі Європи

Водостічна система «Struga» — це новаторський підхід до мистецтва проектування систем водовідведення. Запроваджуючи інноваційні рішення, ми залишали перевірені рішення і таким чином створили систему, елементи якої зручно монтуються. Металева система «Struga» підходить до будь скатної покрівлі. Завдання системи «Struga» — швидке і ефективне відведення тисячі літрів води і естетична інтеграція з покрівлею. Водостічна система «Struga» проводиться відповідно з європейськими будівельними нормами PN-EN 1462 і PN-EN 612. Весь процес виробництва реалізується на базі норми Системи менеджменту якості ISO 9001:2008.